OPERÁTOR V TISKAŘSKÉ VÝROBĚ, PRAHA 9 | až 35 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
13-18-388554-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme spolehlivé kandidáty na pozici OPERÁTOR/DĚLNÍK v tiskařské výrobě :)

Pracovní náplň:

  • obsluha strojů - řezačky, laminovačky a lepící stroje
  • manipulace s materiálem
  • orientace ve výrobní dokumentaci

Mzda: 28 – 35 000 Kč dle zkušeností

Směny: 12ti hodinové (krátký/dlouhý týden vč. nočních)

Lokalita: Praha 9 – Hloubětín

Smlouva: přímo v kmenu společnosti na dobu neurčitou!

Požadavky
  • min. ZŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici či výrobě
  • ochota pracovat na 12ti hodinových směnách
Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou v kmenu firmy
  • stravování na pracovišti zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • karta Multisport
  • zvýhodněné volání do sítě O2 (tarify i pro rodinné příslušníky)