Operátor CNC v Itálii - čistá mzda od 33.000 Kč/měsíc

Plný úvazek
Mzda
1 500 - 1 700 €
Referenční číslo
34-18-382352
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká vás práce v zahraničí? Chtěli byste poznat jinou kulturu a prostředí? Máme pro vás příležitost vyzkoušet si to na severu Itálie, kousek od slavných Benátek.

Hledáme šikovné operátory CNC, kteří kromě samotné obsluhy zvládnou i programování a drobné opravy. K tomu bude samozřejmě potřeba znalost technické dokumentace a využití měřících přístrojů.

Práce přímo jako kmenový zaměstnanec. Nástup IHNED. Neváhejte se ozvat.

Požadavky
  • zkušenosti z obsluhou a programováním CNC strojů v jazyku ISO
  • znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost a využití základních měřících přístrojů v praxi
  • ochota pracovat na 3 směny
Benefity
  • zajištěné ubytování zdarma
  • strava na pracovišti zdarma
  • letenku poskytne firma také zdarma
  • nárok na 33 dnů dovolené za rok