OPERÁTOR CALL CENTRA | zkrácený pracovní úvazek

Obor
Plný úvazek
Mzda
22 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-23-392038
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci v centru Českých Budějovic? Baví Vás komunikace se zákazníky a nebojíte se ani přímého prodeje?

U nás Váš nečeká prodej hrnců ani finančních produktů. :-) Komunikovat budete s našimi stálými zákazníky, případně oslovovat nové potenciální s nabídkou kancelářských potřeb.

Jsme stabilní dodavatel kancelářských potřeb s velmi dobrou pověstí a tak se nemusíte bát nepříjemných telefonátů a naštvaných zákazníků.

Se zákazníky budete komunikovat po telefonu či emailu. Čeká Vás také drobná administrativní agenda a spolupráce s kolegy.

Těšit se můžete na pracovní dobu pouze od 8 do 16 hodin a v pátek jen do 13:00!

Požadavky
  • Uživatelská znalost PC
  • Velmi dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
  • Příjemné vystupování
Benefity

Provize z prodeje

Dřívější páteční odchody domů