Operativní nákupčí, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-20-393147
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní společnosti obsazujeme pozici specialistu operativního nákupu.

Hledáme zodpovědného, pečlivého kolegu, který bude zodpovědný za denní administrativu spojenou s výkonem nákupu materiálu s domluvenými dodavateli.

Uplatnění u nás na tuto pozici naleznou kandidátii, kteří mají mimo nákup předchozí praxi ze zákaznického servisu, logistiky nebo administrativy.

Klíčová je pro nás základní komunikativní znalost anglického jazyka, pečlivost, týmový duch a odhodlání učit se nové věci.

Zbytek Vás velmi rádi naučíme.

Zaujali jsme Vás? Přihlaste se!

Požadavky
  • min SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka - zde především pro písemnou a telefonickou komunikaci
  • znalost práce na PC - MS Office
  • předchozí praxe v nákupu, logistice, administrativě nebo zákaznickém servisu
  • týmový duch
  • přátelský vystupování, komunikativnost
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění