OFFICE ASSISTANT | PRAHA 5

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
35 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
19-1-396652
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte nové pracovní uplatnění a chcete využít své zkušenosti v administrativě a znalost AJ? Umíte skvěle s počítačem a jste komunikativní? Čtěte dál!

Nabízíme Vám velmi zajímavou možnost pracovat na pozici OFFICE ASSISTANT pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost!

Jako Office Assistant budete:

  • Zajišťovat běžnou kancelářskou administrativu (telefony, pošta, evidence dokumentů)
  • Spravovat objednávky v interním systému
  • Vypomáhat s přípravou dokumentů pro veřejné tendry
  • Odpovídat na dotazy klientů (dodání zboží, sledování objednávek, etc.)
  • Zadávat data do SAPu
  • Zajišťovat občerstvení, doplňování kancelářských potřeb

Lokalita: Praha 5

Nástup: ihned

Požadavky
  • Ukončené bakalářské vzdělání
  • Předešlá zkušenost na asistentské/administrativní pozici
  • Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka (ústní a psaná forma)
  • Silné organizační schopnosti
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
Benefity
  • Roční bonus
  • 23 dní dovolené
  • Cafeteria
  • Vzdělávací kurzy