Obsluha CNC strojů JIHLAVA 44 500 Kč/měs, prémie 50 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
37 000 - 44 500 Kč
Referenční číslo
6-18-387842-19
Popis pozice

Hledáme šikovné CNC pracovníky do jihlavského závodu. Práce v moderním a čistém prostředí!

Mzda po nástupu v závislosti na směnném modelu až 37 000 Kč.

Mzda po zapracování v závislosti na směnném modelu až 44 500 Kč.

Ke mzdě CNC pracovníka náleží nástupní prémie 50 000 Kč, rozpočítaná na prvních 5.měsíců!

Provádění obsluhy CNC strojů podle pracovních postupů.

Třísměnný model: pravidelný nebo nerovnoměrně rozložený (směny dlouhé 7,5 hod).

Požadavky
  • věk min. 18.let
  • ukončené ZŠ
  • po nástupu na pozici: doškolení v závodní škole v rozsahu S1-S2
  • praxe na CNC pozici výhodou
  • ochota pracovat na směnný provoz
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
Benefity
  • 50 000 Kč NÁSTUPNÍ PRÉMIE!
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
  • volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness)