OBSLUHA CNC LASERU | 1 SMĚNA!!

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-18-386440
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme menší výrobní společnost na Jihlavsku a hledáme kolegu/kolegyni na OBSLUHU CNC LASERŮ!

Hledáme člověka spolehlivého, který se nebojí práce v provozu, je samostatný, ovládá práci na PC a dokáže se orientovat ve výkresové dokumentaci. Výhodou pro Tebe je, pokud máš zkušenost s prací na CNC laseru. Nabízíme možnost práce o víkendu, a to za zajímavý příplatek!

Máš zkušenosti z prostředí výroby, láká Tě práce na jednu směnu a chceš si vydělat hezké peníze? Zašli nám svůj životopis!

Požadavky
  • SOU/SŠ
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenost s prací na CNC laseru VÝHODOU
  • Pečlivost, samostatnost a pravidelná docházka je samozřejmost!
Benefity
  • 5 týdnů dovolené (po 1. roce zaměstnání)
  • Příspěvky za přesčasy
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na penzijní pojištění