OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SEVERNÍ ČECHY | 80 000 KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-23-400372-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost zabývající se návrhem a výrobou skladových systémů hledáme obchodního zástupce pro severní Čechy. Máte již zkušenosti na pozici obchodního zástupce a domluvíte se anglicky? Pokud ano, pošlete mi svůj životopis!

Co Vás na této pozici čeká?

  • Akvizice nových klientů
  • Správa a rozvoj stávajících klientů
  • Komunikace s klienty
  • Řešení zakázek od poptávky až po konečnou realizaci
  • Denní administrativa
Požadavky
  • Technické vzdělání nebo zkušenosti s technickým produktem
  • AJ na úrovni B2 - pro denní komunikaci
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti v logistice nebo se skladovými systémy
Benefity
  • služební automobil pro soukromé účely
  • notebook a mobil
  • možnost HO
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 extra sick days
  • příplatek 2 000 Kč na důchodové pojištění
  • komplexní zaškolení