ACCOUNT MANAGER | AKTIVNÍ VYUŽITÍ NJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
6-23-386442-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti na pozici obchodního zástupce? Láká Tě B2B obchod? Komunikace v německém jazyce Ti nedělá problém? Cestování po Německu a Rakousku zvládneš levou zadní?

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE u nás bude hodně cestovat, pečovat o stávající zákazníky. V zahraničí se bude pohybovat 3-4 dny v týdnu, bude rozvíjet obchodní spolupráce a získávat nové objednávky. Náš výrobek voní dřevem, ale pozor! Nejsme korporát, jsme malá rodinná firma. Hledáme někoho loajálního a zodpovědného.

Zaujala Tě tato pozice? Zašli nám svůj životopis.

Požadavky
  • Zkušenost z oblasti prodeje B2B, ideálně export
  • NJ - výborná znalost!!
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Znalost práce na PC
  • Ochota cestovat (časté služební cesty, časová flexibilita)
Benefity
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění