OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO JIH A ZÁPAD ČECH | STROJAŘINA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-23-385089-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obchoďáku s technickým zázemím, přesně tebe potřebujeme! Hledáme totiž člověka, co bude prodávat technický produkt, a to služby a nástroje především v oblasti obrábění.

Tvým klientem by tak byly hlavně výrobní společnosti v jižních a západních Čechách, tolik k tvému regionu působnosti. Je to něco, co by tě bavilo? Je to něco, co tě zajímá? Super!

Teď už k náplni práce:

  • Péče o stávající klienty
  • Akvizice nových klientů
  • Komunikace obráběcích služeb, nástrojů a obchodního zboží
  • Svoz nástrojů od zákazníků k servisním službám
  • Reporting vedení
  • 1 den v týdnu si v pohodě vyčleň na administrativu, takže práce z domova
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Zkušenost s pozicí obchodního zástupce (technický produkt výhodou)
  • Dobré komunikační a obchodní dovednosti
  • ŘP sk. B
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Částečný home office
  • Finanční bonusy, prémie
  • Slevy na firemní produkty