OBCHODNÍ ZÁSTUPCE| oblast gastronomie

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-23-383881
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast gastronomie.

Váš pracovní den bude následující:

  • Sám/sama si organizujete vlastní čas a je na Vás, jak budete šikovný/šikovná
  • Denně se budete pohybovat v prostředí kaváren, restaurací, hotelů a office center
  • Komunikovat budete se stávajícími i novými klienty
  • Vaší zodpovědností bude zajištění potřebného servisu zákazníkům (rady, návrh řešení, cenová nabídka a prodej apod.)
  • Budete mít na starost také instalaci technologií a s tím spojené úkoly
  • Zákazníky budete mimo jiné informovat o aktuálních marketingových akcích a slevách
  • Zaměřovat se budete na Olomoucký a Jihomoravský region
Požadavky

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • chuť obchodovat
  • sebemotivaci a sebedůvěru
  • zkušenosti s obchodem
  • ochotu cestovat v rámci regionu
  • schopnosti plánovat a dotahovat věci do konce
  • technický vhled výhodou
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • služební automobil a telefon i k osobním účelům
  • cafeterie - až 10 000Kč/rok
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky
  • penzijní pojištění
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • zajímavé platové ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou