OBCHODNÍ ŘEDITEL/-KA

Plný úvazek
Mzda
85 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
8-26-386473-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy se sídlem v Ústí nad Labem, hledáme obchodního ředitele se zkušenostmi s řízením obchodu a marketingu.

Popis práce/zodpovědnosti:

  • Vytváření, plánování a implementace prodejní strategie pro CZ i exportní trhy v zájmu trvalého růstu a úspěšného rozvoje společnosti
  • Řízení a stanovování plánů obchodu, a to jak pro dosažení klíčových kvalitativních i kvantitativních cílů profitabilním způsobem, tak pro zajištění vysoké úrovně spokojenosti zákazníků
  • Monitoring a analýza trhu, trendů, zákazníků, konkurence
  • Aktivní vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí a rozvoj obchodní sítě
  • Budování dlouhodobých vztahů a uzavírání rámcových smluv s klíčovými zákazníky a partnery
  • Analýza i reporting průběhu a výsledků prodeje
  • Vytváření a implementace marketingové strategie společnosti
  • Řízení produktového managementu a marketingové komunikace
  • Zodpovědnost za rozvoj produktového sortimentu
  • Aktivní spolupráce s ostatními úseky společnosti
  • Proaktivní vedení a rozvoj úseku
  • Motivace a rozvoj přímých i nepřímých podřízených
Požadavky

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • Komplexní a strategické myšlení
  • Min. 5 let praxe ve vedoucí pozici v obchodě/marketingu s mezinárodním přesahem v prostředí B2B trhu s distribučním charakterem v oblasti elektro, automatizace, či průmyslu
  • Perfektní angličtina (denní komunikace, obchodní jednání s cizinci), další jazyk výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Tah na branku, energii, rychlost, schopnost projekty dotáhnout do zdárného konce
  • Flexibilita a loajalita
  • Dobrá znalost prostředí výrobní společnosti výhodou
  • Zkušenosti s vedením a motivací týmu
  • Ochota cestovat
  • Uživatelská znalost MS office
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • Možnost podílet se na strategii firmy
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností s bonusovou složkou
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days
  • Reportování přímo GŘ
  • Služební automobil
  • Telefon
  • Notebook