OBCHODNÍ & PR ASISTENT/KA | PRAHA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-19-395045-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi marketingový nadšenec s je ti blízké prostředí financí a businessu? Jsi komunikativní a máš dobrou psanou i mluvenou češtinu? Pokud ano, čti dál!

Co tě na této pozici čeká?

  • Koordinace marketingových aktivit
  • Tvorba marketingových a PR materiálů
  • Správa webvých stránek
  • Příprava podkladů pro obchodní oddělení
  • Spolupráce s dalšími odděleními napříč firmou (sales, grafici, webmastři... )
  • Spolupráce s marketingovou agenturou
  • Podílení se na přípravě eventů (příprava prezentací, dárků apod.)
Požadavky
  • Orientace v marketingu a moderních marketingových trendech
  • Znalost investičního prostředí velkou výhodou
  • Orientace na detail
  • Silné koordinační a organizační dovednosti
  • MS Office
  • Práce v grafických programech výhodou
Benefity
  • 4 týdny dovolené
  • 4 Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Teambuildingy