OBCHODNÍ MANAŽER

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč
Referenční číslo
12-23-382742
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významného zaměstnavatele v oblasti elektro hledáme kolegu na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA!

Vaším úkolem bude:

  • určovat zákazníkům prodejní podmínky
  • zodpovídat za obchodní výsledky
  • hodnotit a nastavovat priority při plnění cílů
  • vést obchodní týmy a organizovat jejich práci
  • nastavovat obchodní politiku
  • kontrolovat a analyzovat prodejní aktivity, včetně mapování konkurence
  • vytvářet obchodní plán společnosti a zodpovídat za dosažení stanovených ukazatelů
  • vytvářet produktové portfolio

Nástup: dohodou

Požadavky

Ideální kandidát má:

  • VŠ vzdělání
  • alespoň 5 let praxe z manažerské pozice
  • znalost AJ na komunikativní úrovni B1/B2
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu či marketingu
  • doložitelné výsledky z dosavadních pracovních zkušeností
  • obchodního ducha, tah na branku a vysoké pracovní nasazení
  • skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • je ochoten cestovat po ČR
Benefity

Nabídnout Vám můžeme:

  • 25 dnů dovolené
  • pozici v nejužším TOP managementu
  • možnost podílet se na tvorbě obchodní strategie i produktového portfolia
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonusy
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • mobilní telefon a notebook