OBCHOĎÁK | TECHNICKÝ PRODUKT

Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
7-23-388619
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Konečně pořádná pozice OBCHOĎÁKA!

Domluvíš se německy a nechceš jenom jezdit na schůzky za zákazníky, ale chceš se zapojit do celého procesu od objednávky, přes zpracování až po dodání?

No tak výborně! My hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE, kterého u nás bude čekat:

  • Péče o stávající zákazníky, zjištění jejich požadavků, průběžná komunikace
  • Řízení zákaznických projektů - začne to poptávkou, skončí to dodáním. A ty budeš mít celý proces pěkne pod dohledem :-)
  • Podílení se na řešení reklamací
  • Komunikace se zahraničními zákazníky v NJ (mail, telefon)
  • Spolupráce s odděleními napříč firmou

Pošli nám svůj životopis! A my se ti ozveme s dalšími podrobnostmi.

Požadavky

SŠ vzdělání

Německý jazyk na komunikativní úrovni

Zkušenosti z oblasti strojírenství (technický produkt) nebo technické vzdělání

Schopnost vyjednávat

Profesionální vystupování

Benefity
  • dovolená nad rámec zákona
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • Cafeterie
  • služební telefon
  • finanční bonusy