Network Engineer - Tools

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-383987
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme technického experta pro telekomunikační nástroje a monitoring.

Budete podporou interních týmů, které poskytují, konfigurují a přizpůsobujíí širokou škálu telekomunikačních nástrojů tak, aby zlepšovaly výkon.

Co bude Náplní Vaší práce?

  • Nasazení a údržba sady telekomunikačních nástrojů
  • Úzká spolupráce se všemi telekomunikačními týmy, konfiguračním a správcovským týmem,
  • Výběr a konfigurace vhodných nástrojů
  • Hodnocení nových nástrojů a pravidelné kontroly současných nástrojů
  • Poskytovat odbornou pomoc při používání nástrojů při mimořádných událostech
Požadavky

Co na této pozici využijete?

  • Velmi dobré analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy
  • Dobrá znalost TCP/IP a klíčové telekomunikační infrastruktury, jako je DNS a DHCP
  • Pokročilé porozumění protokolům telemetrie, monitorování a správy, jako jsou SNMP, NetFlow,
  • Znalost problematiky ukládání dat - souborové systémy, databáze, SAN, a schopnost s těmito systémy přímo komunikovat (SQL, noSQL, vyhledávací a mezipaměťové moduly)
  • Porozumění zpracování dat, indexování, archivaci a analytice dat
  • Programovací a skriptovací dovednosti (shell skripty, python, C, Java atd.)
  • Plynulá angličtina
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
  • Plně hrazené stravenky
  • CAFETERIA
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy
  • SMLOUVA na dobu NEURČITOU