NÁSTROJAŘ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-18-364986
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Tě práce nástrojaře a celkově technologie vstřikování plastů? Chceš se dostat k zajímavým technologiím?

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

Budeš mít na starosti evidenci nástrojů (forem) a uchopovačů. Dále také evidování nových nástrojů a odchozích forem, tzn. příjem i výdej.

Zároveň budeš spravovat karty všech forem (zápisy oprav, manipulací s nimi atd.)

Budeš se podílet na údržbě nástrojů, kontrolách, drobných opravách po každém použití.

Tvojí zodpovědností bude evidence a technický stav nástrojů.

Požadavky
  • Technické vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost výrobních nástrojů (zejména vstřikovacích nástrojů)
  • Zkušenost s údržbou nástrojů
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Závodní stravování - hrazený oběd
  • Multisport karta
  • Benefitní Sodexo flexipas karta
  • Cizojazyčné kurzy
  • Firemní aktivity