Logistik/Disponent | Bílina

Referenční číslo
8-21-345535
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci nákupčího v Ústeckém kraji? U nás máte šanci! Budete zajišťovat plynulé zásobování surovinami, materiály, zbožím a zpracovávat nákupní agendu dle potřeb společnosti. Uvítáme i juniory.

Mezi hlavní úkoly nákupčího patří:

  • plánování nákupu přidělených materiálů, objednávky materiálu v SAP MM
  • sledování a optimalizace úrovně zásob
  • zajišťování přepravy materiálu do společnosti
  • zajišťování celních formalit spojených s dovozem materiálu
  • provádění údržby dat pro Intrastat
  • aktivní účast na poradách, administrativa
  • spolupráce na zvyšování kvality procesu řízení dodavatelů
  • práce v týmu 5 - 6 kolegů
Požadavky
  • VŠ vzdělání ideálně obchodního zaměření, případně SŠ s praxí v nákupu výrobní společnosti
  • předchozí praxi v nákupu ve výrobní společnosti, nejméně 1 rok
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (každodenní využití)
  • pokročila znalost MS Office
  • znalost SW SAP (především modul MM)
  • znalost dalšího cizího jazyka velkou výhodou (NJ, FJ)
  • řidičské oprávnění sk. B
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení