Nákupčí s AJ a NJ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-20-365050
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Domluvíš se anglicky i německy? Do společnosti se sídlem v Kadani, hledáme nákupčího.

Popis pozice:

Kontrola denních požadavků, objednávání komponent a služeb pro výrobu

Objednávání na základě požadavků z jednotlivých oddělení

Kontrola včasnosti dodávek a koordinace dodavatelů

Hodnocení dodavatelů, vyjednávání s dodavateli

Nastavování parametrů dílů v systému a jejich cen

Kontrola správnosti faktur

Komunikace s centrálou a s ostatními odděleními

Komunikace s českými a zahraničními dodavateli zboží a služeb

Zajišťování dokumentace dle platné legislativy a standardů podniku

Příprava reportingu

Požadavky

Znalosti, které byste měli mít:

SŠ vzdělání

znalost ERP systému

psaná a mluvena znalost AJ a NJ upperintermediate podmínkou

pečlivost, smysl pro detail

Benefity

Můžeme Vám nabídnout:

zázemí nadnárodní společnosti

moderní pracovní prostředí

přátelský kolektiv

stravenky v hodnotě 100 Kč/den

příspěvek na penzijní pojištění

příspěvek na dopravu

další vzdělávání (školení v zahraničí, bezplatné kurzy AJ)