NÁKUPČÍ NÁHRADNÍCH DÍLŮ | AŽ 50 000 KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-23-391833-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

S pozicemi do nákupu se nám tu roztrhl pytel! A co víc, jsou to pozice, kde nepotřebujete sto letou praxi! Stačí nám zkušenosti z nákupu (ideálně), zákaznického servisu či logistiky a schopnost domluvit se německy!

Do týmu hledáme NÁKUPČÍHO NÁHRADNÍCH DÍLŮ, a co u nás budeš dělat?

  • Komunikovat se zahraničními dodavateli
  • Přesvědčovat je, domlouvat obchodní podmínky, vyjednávat ceny!
  • Výsledkem bude, že s nimi samozřejmě uzavřeš smlouvu :)
  • Budeš mít odpovědnost za nákup náhradních dílů ke strojním zařízením
  • Zpracovávat administrativu související s oddělením nákupu

Láká Tě tato pracovní pozice? Tak to ještě mrkni na naše fajn benefity! Čekáme na Tvůj životopis! :)

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • NJ B2 nutností!
  • Praxe na oddělení nákupu
  • Znalost SAP výhodou!
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu, homeoffice
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování

A mnoho dalšího! :)