Nákupčí FMCG (Trainee program)

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-20-375947
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Stabilní společnost se silným zázemím na trhu nabízí příležitost v podobě Trainee pozice Nákupčí FMCG. Program Vám umožní získat praktické schopnosti seniorních mentorů a po jeho skončení pozici Category Manager.

Náplň práce může zahrnovat některé z následujících činností (v závislosti na svěřeném portfóliu):

  • řízení kategorie produktů a dosahování firemních cílů v rámci přiděleného sortimentu
  • výběr sortimentu a rozvoj portfolia
  • navrhování změn ve strategii komerčního oddělení
  • příprava a realizace cenové a sortimentní politiky
  • vytváření promočních akcí
  • zaměření se na vývoj trhu a spotřebitelské chování a trendy v oblasti zdravého životního stylu
  • zdokonalování vyjednávání smluvních podmínek s dodavateli
  • spolupráce napříč odděleními uvnitř společnosti

Délka Trainee programu: min.18 měsíců

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Max. 1 - 2 roky zkušeností
  • AJ B1 - B2 (pro běžnou komunikaci)
  • Ambiciózní a sebevědomá osobnost
  • Orientace na výsledek
  • Schopnost organizace práce, převzetí zodpovědnosti
  • Data analytické schopnosti
  • Flexibilita + aktivní řidičský průkaz (sk.B)
  • Výhodou (zkušenost v potravinářství a retailu)
Benefity

Benefity:

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta (doplatek pouze 180 Kč/měs.)
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost práce na homeoffice
  • Zlevněné tarify, dovolené a další
  • Práce na samostatné projektu