NÁKUPČÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
7-20-383990
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do budějcké výrobní firmy hledáme nového člověka na pozici Nákupčího!

Velká příležitost nejen pro absolventy, své zkušenosti rozhodně uplatní i kandidáti, co už mají něco za sebou. Co je na pozici nutné? Dobrá angličtina a Excel. Splňujete? Čtěte dál.

Jak bude vypadat klasická pracovní náplň Nákupčího?

  • Bude objednávat materiál i služby pro celou firmu
  • Bude hodně komunikovat jak česky, tak také anglicky
  • Bude vykonávat i další různé práce v administrativě na oddělení Nákupu

Zajímá vás víc? Pak víte, co udělat! :)

Požadavky
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Angličtina na úrovni B2
  • MS Excel na pokročilé úrovni
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Finanční prémie, bonusy
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Příspěvek na stravování