Nákupčí

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-20-375466
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti ve výrobní společnosti na pozici nákupčího a domluvíš se anglicky? Pak jsi člověk kterého hledáme pro našeho klienta s mezinárodní působností a dlouholetou tradicí v automotive na Chomutovsku.

Pracovní náplň:

  • zpracování zákaznických objednávek a zajišťění včasného vyřízení
  • plánování výroby dle zákaznických požadavků
  • nákup a řízení zásob materiálu
  • úzká spolupráce s výrobou
  • neustálé zlepšování postupů kontroly zásob a toku materiálu
  • podílení se na projektech zefektivnění výrobních procesů a kvality
  • příprava nápravných opatření při řešení problémů
  • komunikace s dodavateli, zákaznickým servisem a s mateřskou divizí v Anglii
Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • zkušenost min. 2 roky na pozici Nákupčí/ Plánovač
  • AJ na úrovni každodenního využití PODMÍNKOU, NJ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office, Lotus notes, ERP systémy)
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • umění vyjednávat, prozákaznický přístup
Benefity
  • čtvrtletní bonusy
  • dovolená navíc
  • závodní dotované stravování
  • vzdělávací kurzy
  • mobilní telefon
  • příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění