NADIKTUJ SMĚR VÝVOJE! | MECHATRONIKA | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
6-10-392153-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

SIMULACE | VÝPOČTY | AUTOMOTIVE |

MECHANIKA | MECHATRONIKA | SIMULACE | R&D PROJEKTY |

Tato pozice je pro člověka, který rád posouvá své znalosti a možnosti neustále dopředu.

Nehledám "řadového inženýra"... ALE pokrokového vývojáře, někoho, kdo je rád motivátorem, školitelem a rád posouvá svůj obor dopředu.

Jde tady o kombinaci mechaniky, elektroniky a softwarového inženýrství.

Pokud Tě láká být součástí našlápnutého týmu, který rád posouvá nejen své možnosti dopředu, neváhej!!!

Zaměřujeme se na vývoj vyspělých hybridních systémů, inteligentní funkce, autonomní, elektrické systémy v oboru automotive.

A nemusíš mít letitou praxi, ale stačí mít drive a chuť a už v rámci studií mít prokazatelnou zkušenost nebo kratší praxi o tom, že Ti nestačí jen sedět v lavici a tupě poslouchat.

Budeš součástí nadnárodního vývojového týmu! Přímý nadřízený i zbytek týmu sedí v Německu! Kam se taky občas pojedeš podívat :-)

Bude to o vývoji, rozvoji, inovaci, inteligentních funkcích, mechatronických funkčních sestavách, podpoře R&D projektů v oboru automotive!

Požadavky
  • VŠ vzdělání / postgraduál - technického směru se zaměřením na mechaniku, simulace, výpočty metodou konečných prvků, automotive
  • zkušenosti se simulačními metodami (Multi-body, Multi-physics) nebo se stavbou ovládacích obvodů v např. Matlabu/Simulinku/SimScape
  • pokročilá AJ pro komunikaci + chuť se dále zlepšovat (němčina výhodou)
  • schopnost samostatné, zodpovědné a analytické práce
  • ochota zlepšovat své znalosti školeními a tréninky, nestále na sobě pracovat
  • flexibilita - zaškolení + návazná školení v zahraničí
Benefity
  • Pružná pracovní doba/Možnost Home Office
  • Kanceláře Vysočina nebo Brno
  • Jazykové vzdělávání
  • Odborná školení v zahraničí
  • Nadstandartní podpora v profesním vzdělávání
  • Zahraniční stáže
  • Roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Cafeterie
  • Závodní stravování