NÁBOR DO DŘEVOVÝROBY | OKRES HAVL.BROD

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-18-392011
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁME NOVOU PARTU NADŠENCŮ DO PRÁCE SE DŘEVEM!!

OTEVÍRÁME NOVOU HALU! S NOVÝMI STROJI!

Jsi amatér nebo profík v oboru dřevařském?

Nebo jsi samouk a svépomocí si stavíš dům - dřevostavbu?

Nebo je Tvým koníčkem prostě práce se dřevem?

Pozic můžeme nabídnou hned několik a hlavně Tě zaškolíme!

  • Nejsi z oboru, ale přijde Ti fajn pracovat s partou lidí v úplně nové výrobě, která voní po dřevě?
  • Dáme Ti také příležitost!!

ROZUMĚJ TOMU TAK, ŽE HLEDÁME BORCE, KTEŘÍ POHLÍDAJÍ NOVÉ STROJE.

NEBO BORCE, KTEŘÍ SE NEBOJÍ ŘÍDIT JEŘÁBY, MANIPULAČNÍ TECHNIKU.

BORCE, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI KVALITU. PRÁCI SE DŘEVEM VE VÝROBĚ.

Požadavky
  • SOU/SŠ - obor dřevařský/lesnický/tesař/truhlář/ apod.
  • Neofiko hobby - práce se dřevem
  • Praxe ve výrobě
  • Ochota práce na směny !
  • Bude se Ti dobře jezdit z okresů: Havlíčkův Brod, Žďár n. Sáz., Chrudim, Svitavy...
Benefity
  • NOVÁ HALA, NOVÉ STROJE
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Platově otevřené - dle praxe, vzdělání ...
  • Zvýhodnění za nepřetržitý provoz 3.800 Kč/měsíc
  • Příplatek za práci v noci 35 Kč/hod.
  • Roční a pololetní bonusy k tomu!
  • Příspěvek na dojíždění až 2 400Kč/měsíc!
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeteria 800 Kč/měsíc
  • Stravenky 150 Kč
  • Profesní školení, certifikáty, apod.
  • Možnost kariérního růstu!