Mzdový/á účetní

Plný úvazek
Mzda
43 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
19-7-375524
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se mzdovým účetnictvím, jste pečliví, samostatní, baví Vás administrativa a chtěli byste se i nadále rozvíjet a růst? Co třeba zkusit trochu přičichnout i k HR?

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Mzdový/á účetní do rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti.

Na co se u nás můžete těšit a co bude náplní Vaší práce?

  • Samostatné kompletní zpracování mzdového agendy pro cca 180 zaměstnanců
  • Komunikace s ČSSZ, zdravotními pojišťovnami
  • Roční zpracování daně
  • Kontrola a evidence docházky
  • Práce v systému Pohoda
  • V případě zájmu výpomoc v HR oddělení - především bychom zde potřebovali někoho, kdo má kompletní znalost zákoníku práce

Těšit se můžete na menší tým s rodinnou atmosférou, flexibilitu a možnost růstu!

Nástup možný ihned

Lokalita Praha 9

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost AJ výhodou
  • Zkušenosti se systémem Pohoda
  • Znalost platné legislativy
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Pečlivost, samostatnost, orientace na detail
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování zdarma na pracovišti
  • Možnosti Home office
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Multisport karta
  • Zvýhodněné tarify pro Vás i pro Vaše rodinné příslušníky
  • Smlouva na dobu neurčitou