MZDOVÝ SPECIALISTA | EXEKUCE | OSTRAVA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
18-7-388406
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi administrativní, pečlivý typ a baví tě zpracovávat exekuce? A/Nebo pracuješ jako mzdový/mzdová účetní?

Pojďte pracovat pro jednu z největších personálních agentur v ČR a staňte se součástí našeho přátelského týmu!

Přivítáme pracovitého a spolehlivého kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a dotahování věcí do konce..

Náplní práce bude:

  • Zpracování kompletní agendy exekucí přikázáním pohledávky z úču a výkonů rozhodnutí na centrální úrovni v souladu s příslušnými a platnými předpisy
  • zpracování nemocenských dávek
  • Komunikace s příslušnými orgány, řízení a kontrola zpracování výzev zaslaných prostřednictvím datových schránek i doporučenou poštou
  • Vedení kompletní evidence
  • Sledování procesů a dodržování interních postupů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • alespoň krátkodobá praxe na obdobné pozici, nebo velká chuť se vše naučit
  • schopnost stanovit si priority a pracovat na několika úkolech zároveň
  • pracovitá, loajální a pečlivá osobnost
Benefity
  • až 6 dní dovolené navíc (4 freedays + 2 sickdays)
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenkový paušál 60 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti v pracovní době hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • teambuildingy, pravidelní firemní akce
  • občerstvení na pracovišti
  • dárky k životním jubileím, narozeninám