Mzdová/ý účetní | Rokycansko

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-7-395233-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte za sebou praxi jako mzdová/mzdový účetní alespoň jeden rok a chcete získávat pracovní zkušenosti? Nebo jste již v tomto oboru zkušený/á a hledáte změnu?

Hledáme kolegu na pozici mzdový/mzdová účetní, kde bude menší přesah do personalistiky ve výrobním podniku!

Náplň práce na této pozici bude:

  • Zpracování podkladů ke mzdám a samotné mzdy v SAP
  • Správa a aktualizace dat v ERP systému
  • Podílet se na plánování zdravotních prohlídek
  • Komunikovat s dalšími institucemi jako je ZP, OSSZ, FÚ či Úřad práce.
  • Tvorba pracovních smluv, mzdových výměrů a jiných pracovněprávních dokumentů
  • Odpovědnost za zpracování ročního zúčtování daní
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí praxe na obdobné pozici min.1 rok
  • Orientace v zákoníku práce v oblasti mzdové problematiky
  • Znalost práce v MS Office
  • Řidičský průkaz B
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • docházkový benefit
  • příspěvek na stravování
  • obdobné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • možnost HO po domluvě