MS WINDOWS SERVER ADMIN - ZÁKAZNICKÁ ŘEŠENÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-16-392119-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme mediora nebo seniora ADMINISTRÁTORA MICROSOFT ZÁKAZNICKÝCH ŘEŠENÍ!

Těšit se můžete na správu různých zákaznických řešení na Microsoft platformě, a to od návrhu až po realizaci a správu.

Co bude MS WINDOWS SERVER ADMINA čekat?

  • Komplexní správa webových, databázových, e-mailových a aplikačních řešení založených na Microsoft
  • Správa cloudové infrastruktury a zákaznických řešení
  • Analýza problémů a poskytování podpory zákazníkům při jejich řešení
  • Především půjde o věnování se návrhu infrastruktury u zákazníka

Pro více informací reagujte na tento inzerát, případně se nám ozvěte na jan.laluch@grafton.cz nebo 720 748 828.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina na úrovni cca B1
  • KLÍČOVÉ: Zkušenosti s MS Azure, Office 365 nebo jiným Microsoft cloudem
  • Alespoň 3 roky praxe ve správě a konfigurace MS serverů
  • Praxe ve správě webových (IIS) a databázových (MSSQL)
  • Znalost internetových služeb a protokolů
  • Zkušenosti se zabezpečením serverů
  • Zkušenosti s virtualizací (Hyper-V, vmware)

Výhodou:

  • Znalost .NET a PowerShell
  • Zkušenosti s provozem HA infrastruktury
  • orientace v oblasti serverových řešení a storage (hardware)
  • Microsoft certifikát
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba (pevná část 10-16 hod)
  • Stravenková karta
  • Sick days
  • Vzdělávací kurzy