Montážní dělník Jihlava, 41 000 Kč s bonusem 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 41 000 Kč
Referenční číslo
6-18-387843-18
Popis pozice

Chceš si konečně vydělat?

Od ledna si všichni stávající, ale i nově nastupující zaměstnanci na pozici montážní dělník finančně VÝRAZNĚ polepšili!

Přesvědč se sám!

Mzda po nástupu v závislosti na směnném modelu až 32 800 Kč.

Mzda po zapracování v závislosti na směnném modelu až 40 000 Kč.

Ke mzdě nástupní prémie 50 000 Kč, rozpočítaná na prvních 5.měsíců!

Na uvedenou mzdu montážního dělníka po zapracování se dostaneš po cca šesti měsících!

Kde jinde to máš?

Samozřejmě od Tebe něco budeme jako od zaměstnance chtít. Bez toho to nepůjde.

Tvým stěžejním úkolem bude provádění obsluhy montážních stanic dle pracovních postupů.

Pracovat budeš v třísměnném modelu: buď pravidelném nebo nerovnoměrně rozloženém (směny jsou dlouhé 7,5 hod).

A nyní je to ve tvých rukou!

Staň se součástí inovací.

Jako montážní dělník budeš mít možnost si nejen slušně vydělat, ale také se podílet na nových technologiích ve výrobě.

Požadavky
  • min. ukončené základní vzdělání
  • věk min.18.let
  • ochota pracovat ve směnném provozu (směny Ti mohou zasáhnout do víkendu)
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
Benefity
  • nástupní prémie 50 000 Kč!!!
  • mimořádné odměny za přesčasové víkendové směny až 5 000 Kč/měs. (tyto přesčasové víkendové směny jsou dobrovolné, tj. chceš-li si více vydělat, nikdo Ti nebrání)
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
  • závodní škola (strojírenské minimum. Po úspěšném absolvování máš možnost se ucházet o vyšší pozici, například obsluha obráběcích strojů CNC, tzn. další vyšší mzdové ohodnocení)
  • volnočasové aktivity zcela zdarma, a to i pro tvé rodinné příslušníky (bazén, wellness)