MISTR VÝROBY| Farmacie| až 55 000 Kč !

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-18-400444-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nebaví Vás celý den sedět u PC a hledáte akční práci, která Vás bude bavit?

Rád/a byste pracoval/a ve směnném provozu a nahlédl/a tak přímo do prostor, kde se vyrábí léky?

Máte už zkušenost s vedením týmu?

Výborně! Právě otevíráme pozici 'MISTR VÝROBY'.

Vaší náplní práce jako MISTR VÝROBY bude:

  • Zodpovídat za tým cca 8-15 operátorů
  • Podílet se na proveditelnosti výrobního plánu
  • Plánovat a aktivně řešit personální obsazení směn
  • Rozdělovat práci a seznamovat operátory s denním plánem
  • Pravidelně s nimi vyhodnocovat jejich výkonnost
  • Rozvíjet tým operátorů linky v souladu se standardy SVP, EMS a BOZP
  • Účastnit se auditů a realizovat nápravná opatření

Mzda: 50 - 55 000 Kč

Nástup: podzim

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most, Spojovací a dalších lokalit).

Požadavky
  • praxe na pozici mistra/zástupce/předáka
  • znalost technologických postupů - výrobní dokumentace, pravidla SVP, EMS a BOZP
  • zkušenost s administrativou - práce na PC
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • zodpovědnost, svědomitost, důslednost
Benefity
  • NÁSTUP DO KMENU - smlouva přímo se společností
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ 36 000 Kč v případě stěhování za prací
  • ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ nového zaměstnance až 30 000kč
  • PŘÍPLATKY průměrně 2 400 Kč za třísměnný provoz
  • SICK DAYS - až 5 ročně
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC - 25 dní
  • STRAVENKY - 85 Kč, máme super jídelnu
  • FLEX PROGRAM (kulturní vyžití) ve výši 11 000 Kč/rok po zkušební době