MISTR VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
11-18-359790
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do středně velké výrobní společnosti hledáme mistra výroby, který se vyzná ve strojích a když je potřeba, ví jak je seřídit.

Jako MISTR VÝROBY

budete:

  • vést a motivovat svůj tým
  • zajišťovat výrobní požadavky na směně
  • nastavovat a kontrolovat parametry strojů a zařízení, včetně přestaveb výroby
  • předávat pracoviště mezi směnami
  • vést příslušnou administrativu
  • kontrolovat kvalitu a změnu technologických parametrů při změně výrobků
  • zodpovídat za dodržování bezpečnosti práce
Požadavky
  • min. SOU (výuční list)
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zkušenosti z výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, schopnost určovat priority
  • znalost fungování strojů podmínkou
  • znalost angličtiny výhodou
  • praktická zkušenost v seřizování strojů velkou výhodou
  • finanční bonusy (měsíční, roční, bonus na dovolenou, bonus na Vánoce)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní doba v nepřetržitém 12h režimu