MISTR VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-18-392101-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte zúročit zkušenosti s vedením zaměstnanců do automotive průmyslu! K náplni práce mistra výroby patří:

  • vedení, motivace a hodnocení podřízených
  • kontrola a odpovědnost za dodržování technologických postupů
  • proškolování zaměstnanců (např. BOZP, PO aj.)
  • implementace novinek do výroby
  • spolupráce s kolegy (technologové, vývoj. inženýři aj.)
  • dalšími odděleními (vývoj, technologie, plánování ad.)
  • reporting vedení
Požadavky

Byli bychom rádi, kdybyste disponoval(a):

  • technickým vzděláním či odpovídající praxí
  • ochotou pracovat ve směnném režimu
  • předchozí praxí ve vedení týmu zaměstnanců
  • předchozí zkušeností z výrobní společnosti (automotive velkou výhodou)
  • zkušenostmi s řešením složitých situací
  • přehledem v balíku MS Office
  • schopností řídit automobil
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • příplatky za směny
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení