MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA | AŽ 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-18-388489-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

DO PARDUBICKÉHO KRAJE HLEDÁME MISTRY VÝROBY!

Máte zkušenosti s vedením lidí a vyhledáváte možnosti kariérního růstu?

Jste vůdčí typ s organizačními a komunikačními schopnostmi?

Chcete pracovat v jednosměnném provozu ve firmě, kde bude Váš názor slyšet?

Tak to jste na správném místě. K dosažení Vaší vysněné práce stačí zaslat Váš životopis!

Vaší náplní práce bude:

  • vést tým pracovníků ve výrobě
  • koordinovat výrobu a kontrolovat plnění plánu
  • kontrolovat postupy zaměstnanců dle stanovených předpisů a pokynů
  • spravovat personální záležitosti zaměstnanců
Požadavky
  • SŠ vzdělání (technického směru - výhodou)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • organizační a komunikační dovednosti
  • chuť učit se novým věcem
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • znalost systému SAP výhodou
Benefity
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • volno navíc
  • možnost kariérního růstu
  • moderní vybavení, příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké akce a další