MISTR VÝROBY - 1 SMĚNA !

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
38 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
9-0-382416
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost s výborným jménem v oboru (NE AUTOMOTIVE), hledá zkušeného kandidáta na pozici MISTR VÝROBY.

Náplň práce:

  • vedení směny na středisku vs
  • plánování a organizace směn
  • zodpovědnost za chod směny, kvalitu výroby a dodržování výrobního plánu
  • zajištění a přidělení pracovních pomůcek
  • provádění auditů 5S a zajištění pořádku na pracovišti
  • realizace vstupních a periodických školení zaměstnanců (BOZP a PO a zácvik na pracovišti)
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • základní znalost zákoníku práce pro oblast svěřené práce
  • znalost procesu vstřikování a vzorkování, rámcová znalost technologie vstřikování plastů
  • orientační znalost plánování výroby
  • předchozí zkušenost v oboru výhodou (např. na pozici seřizovače či mistra)
  • schopnost vedení týmu, organizační schopnosti, proaktivita
Benefity
  • Bonusový systém společnosti
  • Profesní vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Závodní stravování, stravenky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+)