MISTR | SLÉVÁRNA | JIHLAVSKO | 2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-18-347827
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nehledáme mistra světa, ale mistra s lidským přístupem a schopností vést pracovní kolektiv ve výrobě.

Nabídneme Vám za to zajímavé finanční ohodnocení + případné navýšení platu po zapracování a tím ještě nekončíme! K nástupu na pozici mistra nabízíme ještě náborový příspěvek ve výši 20 000 - 30 000 Kč dle Vašich zkušeností.

Co všechno bude mít mistr na starosti?

  • koordinace pracovníků ruku v ruce s harmonogramem prací
  • zajištění materiálu a technické dokumentace
  • dohled nad dodržováním technologických postupů
  • vizuální kontrola kvality
  • evidence docházky a odměňování pracovníků
Požadavky
  • vyučen/SŠ ve strojírenském oboru
  • praxe ve slévárně PODMÍNKOU !
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • znalost měření základními typy měřidel
  • schopnost reagovat na každodenní změny ve výrobě
  • ochota pracovat ve 2-směnném provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • 13. plat
  • mobilní telefon
  • příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávací kurzy
  • opravdu široký výběr volnočasových aktivit a vstupenek na různé sportovní i rodinné akce