Mistr obrobny na 1 směnu

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-18-348738
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost na pozici mistra obrobny a chtěli byste pracovat na 1 směnu?

Jako mistr obrobny budete mít na starosti:

  • plnění výrobního plánu úseku obrobny
  • vedení svěřeného týmu lidí
  • personální činnost - plánování směn, dovolených apod.
  • komunikaci s ostatními odděleními ve společnosti
Požadavky
  • technické vzdělání - výhodou bude v oboru obrábění
  • zkušenosti na pozici mistra obrobny a s vedením týmu pracovníků
  • zkušenosti s obráběním na CNC strojích nebo jejich programování
Benefity
  • dovolená 4 týdny + další dny za odpracované roky
  • proplácení přesčasů, popř. vybrání v podobě dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,6 Kč/km
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
  • motivační odměny za odpracované období
  • stravenky
  • hlídání dětí