Mistr montáže - Plzeň

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
9-18-388673-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost na pozici mistra nebo supervizora z výrobní společnosti a chtěli byste pracovat přímo v Plzni?

Hledáme člověka, který dokáže vést tým podřízených pracovníků a má přímou zkušenost z výrobního podniku - ideálně z úseku montáže.

Jako mistr montáže budete mít na starosti:

  • plnění výrobního plánu úseku montáže
  • vedení svěřeného týmu lidí
  • personální činnost - plánování směn, dovolených apod.
  • komunikaci s ostatními odděleními ve společnosti

Důležité jsou pro nás Vaše vůdčí dovednosti, další znalosti jsem ochotni Vám předat.

Požadavky
  • SŠ strojírenského zaměření velkou výhodou
  • Praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s řízením a vedením lidí
  • Znalost MS Office (Outlook, Excel, Access, Word)
  • Organizační a komunikační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní bonus 5000 Kč/ měsíčně (po ZD při podepsání smlouvy do roku 2023)
  • bonusový systém k fixní mzdě
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • flexipassy
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní a nebo životní pojištění