MISTR | LAKOVNA | AŽ 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-18-397761-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do malé, stabilní firmy s dlouholetou tradicí nedaleko Jindřichova Hradce hledáme MISTRA/MISTROVOU LAKOVNY!

Hledáme organizačně schopného člověka, který má zkušenosti s vedením lidí a adekvátní zkušenost s výrobou.

Splňuješ tyto požadavky a nevadí Ti pracovat ve třísměnném provozu? Pak nám zašli svůj životopis, čekáme na Tebe!

  • Budeš hlavním organizátorem směn, aby všechno šlapalo, jak má!
  • Nutností bude správně obsadit linky a operativně určovat výrobní priority.
  • Dodržování výrobního plánu, řešení denních problémů na linkách a ve výrobě bude Tvým denním chlebem.
  • A nakonec budeš v denním kontaktu s ostatními kolegy z oddělení kvality, údržby a dalších.

Rozhodně se nudit nebudeš! Tak co, zkusíš to?

Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením lidí ve výrobě
  • znalost balíčku MS Office
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • příplatky nad rámec zákona za směnnost, ztížené prostředí, atd.
  • finanční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké tarify i pro rodinu