Mechanik MaR

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-9-370827
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nadnárodní firmy se sídlem na Litoměřicku, hledáme do našeho týmu pracovníka, který bude mít na starosti údržbu instrumentačních prvků

Náplň práce:

Na denní bázi zajišťovat bezpečnou a ekonomickou realizaci údržby a oprav

v souladu s technickými standardy společnosti

Provádění plánovaných a neplánovaných oprav a výměn

Hledání závad a uvádění zařízení do provozuschopného stavu

Provádění inspekčních pochůzek dle daného plánu

Kontrola, případně změna nastavení instrumentačních prvků na základě požadavků

Požadavky

Požadavky:

SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru

Praxe s údržbou instrumentačních prvků v průmyslovém podniku minimálně 1 rok

Technické myšlení, flexibilita

Ochota učit se

Schopnost práce v týmu

Samostatné rozhodování

Aktivní přístup k práci

Vyhláška 50

Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování