MECHANIK ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-18-397681-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezi Vaše úkoly bude patřit:

  • podílet se na zajištění údržby elektr. zařízení (nízké napětí)
  • hledat a řešit závady, provádět opravy a výměny
  • koordinovat, kontrolovat provedení údržby, pečlivě zaznamenávat zjištěné skutečnosti
  • údržba během odstávky
  • zajistit všechny potřebné komponenty
  • podílet se na přípravě údržbových plánů
Požadavky
  • SOU nebo SŠ vzdělání technické (elektro)
  • alespoň půl roku praxe v elektro údržbě ve výrobě (nebo při škole)
  • Vyhláška 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • ochota práce na směny
Benefity

týden dovolené navíc

náborový bonus 30 000 Kč

vzdělávání v oboru a možnost kariérního posunu

příspěvek na dopravu (až 7 200 Kč)

příspěvek na relokaci (až 70 000 Kč)

firemní akce a další odměny