Mechanický konstruktér | Praha | jednoúčelové stroje

Plný úvazek
Mzda
42 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-348170
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou jednoúčelových a speciálních strojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR

Náplň práce:

Mechanická konstrukce jednoúčelových strojů

Komunikace se zákazníkem

Nastavování parametrů pro design konstrukce jednoúčelových strojů

Občasné návštěvy klientů (s engineeringovým týmem) za účelem nastavování spolupráce a specifikace zakázky

Požadavky

VŠ technické vzdělání

Zkušenosti na pozici mechanického konstruktéra 5 let

Znalost 3D CAD SW (ideálně SolidWorks, nebo VARICAD)

Znalost jednoúčelových strojů a jejich konstrukce (podmínkou!)

Znalost mechaniky, hydrauliky, pneumatiky, servomotorů

Komunikativní znalost anglického jazyka

Řidičský průkaz sk. B

Benefity
  • Příjemné prostředí rodinné firmy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Dotované dojíždění
  • Možnost kariérního postupu v rostoucí mezinárodní společnosti