MARKETINGOVÝ SPECIALISTA | 50 000 KČ | JIČÍN

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
5-19-392895-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

DO JIČÍNA HLEDÁME MARKETINGOVÉHO SPECIALISTU!

Orientuješ se v online kampaních a dokážeš používat správný mix marketingových nástrojů?

Anglický nebo německý jazyk ti nedělá problém?

Tak to máme práci přímo pro tebe! Neváhej a zašli nám tvůj životopis!

Náplň práce:

  • spolupráce při tvorbě ceníků pro obchodní partnery v několika jazykových mutacích
  • příprava dat pro zákazníky
  • příprava marketingových materiálů a překladů pro web
  • tvorba článků a tiskových zpráv
  • součinnost při plánování a zajišťování marketingových akcí
Požadavky
  • zkušenosti na obdobné pozic
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost online prostředí a komunikace
  • zkušenosti s tvorbou PPC kampaní, správou sociálních sítí, mailingem, SEO a copywritingem
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • odměny při pracovním a životním výročí
  • příspěvky na dětský tábor
  • odměny při odchodu do důchodu
  • jazykové vzdělávání na pracovišti
  • sleva na produkty pro zaměstnance