MANAŽER NÁKUPU

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
7-20-378009
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený stratég a vyjednávání s dodavateli je pro vás zcela přirozené? Máte zkušenost s vedením týmu v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Zvládnete anglicky obchodní jednání? Pak jste náš člověk!

Hledáme někoho, kdo se nebojí sáhnout do stávajících procesů a vytěžit z nich maximum!

Jako MANAŽER NÁKUPU budete mít na starosti:

  • celkové řízení nákupu všech přímých a nepřímých materiálů
  • zajištění jejich včasného pořízení
  • tvorbu strategie nákupu za účelem snižování nákladů a navýšení efektivity
  • revizi smluvních podmínek u dodavatelů, optimalizace
  • navazování strategických vztahů s klíčovými dodavateli
  • průzkum trhu, identifikace nových dodavatelů pro nové komodity a výrobky
  • podpora při vývoji nových výrobků a transferech výroby
  • vedení a rozvoj týmu – do 5 přímých podřízených
  • nastavení a sledování KPI´s
  • úzká spolupráce s vedením závodu
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe na vedoucí pozici v nákupu
  • výborná znalost AJ - použití na denní bází
  • zkušenost s vedením podřízených
  • analytické schopností, strategické uvažování
  • 13. plat (na základě plnění osobních cílů a výsledku společnosti)
  • stravenky
  • penzijní pojištění
  • smlouva ihned na dobu neurčitou
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce
  • podpora při relokaci