MANAŽER - NÁKUP/LOGISTIKA

Referenční číslo
12-20-383891
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro firmu s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství hledáme vedoucího oddělení nákupu a logistiky!

Vaší pracovní náplní bude:

  • Vedení malého týmu lidí (nákupčí, skladníci, atd.)
  • Komunikace se současnými dodavateli
  • Navazování a rozvoj nových kontaktů
  • Hledání nových možností rozvoje
  • Strategický nákup, investiční nákupy
  • Optimalizace nákladů a zodpovědnost za cenovou politiku v oblasti nákupu
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického / ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka (min. B2)
  • Výborná schopnost vyjednávat a argumentovat
  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
  • Ochota cestovat (návštěvy dodavatelů apod.)
  • Zajímavé platové ohodnocení; průběžně vyplácený 13. plat; prémiová složka k měsíční mzdě
  • Příspěvky na stravování, služební telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího jazykového/profesního vzdělávání a růstu
  • Přátelský pracovní kolektiv