MANAŽER LOGISTIKY| OLOMOUC| až 130 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
12-21-400331-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi v oblasti logistiky a zkušenosti s vedením lidí? Nedělá ti problém komunikace v angličtině? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za logistický systém plánování
  • řízení a kontrolování materiálových a informačních toků
  • účast na globálních strategických procesech
  • řízení a vedení pracovního týmu
  • účast při interních a externích vyjednáváních
  • odpovědnost za implementaci vhodného logistického controllingu
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v oblasti logistiky, ekonomiky
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost práce v SAP
  • znalost AJ na úrovni B2
  • zkušenosti z obdobné pozice alespoň 5 let
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • firemní akce