Manažer inženýringu a veřejnoprávního procesu

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-5-367902
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velmi významnou developerskou společnost, která se zabývá výstavbou prémiových rezidenčních staveb hledáme člověka na pozici:

Na starosti budete mít 2 fáze procesu:

PŘÍPRAVNÁ FÁZE

  • Ve spolupráci s PM a projektantem konzultuje umístění záměru,
  • Identifikuje možné střety s právy vlastníků sousedních pozemků/infrastruktury,
  • Navrhuje řešení a koordinuje vydání záborového elaborátu dotčených pozemků
  • Navrhne HMG veřejnoprávního procesu a zajištění záměru, odpovídá za aktualizaci
  • Kontroluje soulad projektové dokumentace a idenfitikuje možná rizika z pohledu možných prodlení či dodatečných nákladů na jejich vydání

REALIZAČNÍ FÁZE

  • Spolupracuje s externí inženýrskou organizací
  • Analyzuje vydaná rozhodnutí z pohledu formální a obsahové správnosti
  • Řídí zajištění majetkových práv potřebných pro realizaci záměru (uzavírá příslušné smlouvy, vyhodnocuje proces, aktualizuje HMG, upozorňuje na rizika a navrhuje korekce …)
  • Řídí vydání povolení potřebných k realizaci stavby
Požadavky

Na tuto pozici potřebujeme:

  • VŠ/SŠ
  • Praxe ve veřejnoprávním procesu u soukromých organizací či ve státní správě v oblasti povolování a umísťování staveb (stavební úřad)
  • Zkušenosti a výsledky v oblasti povolování a umísťování staveb
  • Znalost příslušné legislativy (stavební zákon, správní řád, relevantní předpisy a vyhlášky)
Benefity

Co můžeme nabídnout?

  • moderně vybavené kanceláře na Smíchově
  • neformální prostředí, ve kterém panuje přátelská atmosféra
  • občerstvení v kanceláři
  • služební telefon a notebook i pro soukromé účely
  • placenou výuku anglického jazyka
  • pravidelná firemní školení a teambuildingy
  • možnost home office
  • příspěvek na dovolenou (Sodexo)
  • příspěvek na životní nebo důchodové pojištění do výše 8 000 Kč/rok
  • plné zaškolení na danou pozici

Bonusy ve výši 20% za splnění čtvrtletních cílů.