KEY ACCOUNT MANAGER | RYCHLOOBRÁTKOVÉ ZBOŽÍ | AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-23-400343-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného a cílevědomého key account managera, pro výrobní společnost. Pokud máte již zkušenosti z obchodního prostředí a ovládáte anglický jazyk, tak tohle je přímo pozice pro Vás!

Jaká jsou úkoly na této pozici?

  • Tato pozice je zejména o projektovém řízení! Budete se podílet na řízení obchodních projektů od jejich převzetí od zákazníka až po schválení projektu a předání do fáze realizace
  • Každý den budete v komunikaci se svěřeným portfoliem zákazníků
  • Budete tvořit cenovou nabídku projektu, podílet se na nastavování budgetu
  • Projekty jsou různé - od menších změn na současných produktech až po vývoj zcela nových produktů
  • Náš produkt je netechnický - není tedy potřeba žádná specifická technická odbornost
  • Kontakt s oddělením vývoje, techniky, výrobou bude vaším denní chlebem
  • Časem můžete vést projektový tým i samostatně vést roční obchodní jednání se zákazníky

Pozice není spojená s výjezdy za zákazníky, pracovat budete z kanceláře.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, prodeje nebo příbuzné obchodní pozice
  • komunikativní AJ (komunikace se zákazníky ze zahraničí)
  • prezentační schopnosti, obchodní duch, schopnost vyjednávat
  • analytické schopnosti
  • silné organizační schopnosti
  • Řp. sk. B
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní prac. doba
  • Home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • Závodní stravování