LOGISTIK | AŽ 40 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-21-395145-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hola hola, LOGISTIKA volá! Chceš se stát platným článkem našeho logistického týmu? Můžeš nabídnout zkušenosti z logistiky a komunikativní angličtinu?

Logistika není hračka, občas je to pořádný šrumec! Co u nás budeš mít na starosti?

  • Komunikace se zákazníky a příjem jejich objednávek
  • Práce v interním systému, plánování logistiky
  • Hlídání a dodržování termínů
  • Zpracování administrativy (podklady pro fakturace, kontrola expedovaného množství zboží)
  • Spolupráce s výrobou
  • Práce v interním systému

Hledáš změnu? Logistika je Tvým posláním? Zašli nám svůj životopis! :)

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni minimálně B1 (denní komunikace v AJ!)
  • Zkušenost na pozici v oblasti logistiky
  • Znalost MS Office, Excel
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu