LINUX ADMIN | AŽ 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-16-392074-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme mediora nebo seniora LINUX ADMINISTRÁTORA! Máte už několikaletou zkušenost a nyní přemýšlíte nad změnou práce? Pak pro vás máme řešení!

Co bude LINUX ADMINA čekat?

  • Komplexní správa webových, databázových, e-mailových a aplikačních založených na OS Linux
  • Správa cloudové infrastruktury a zákaznických řešení
  • Analýza problémů a poskytování podpory zákazníkům při jejich řešení

Pro více informací reagujte na tento inzerát, případně se nám ozvěte na jan.laluch@grafton.cz nebo 720 748 828.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina na úrovni cca B1
  • Alespoň 3 roky praxe ve správě a konfigurace Linux serverů
  • Praxe ve správě webových (Apache), databázových (MySQL) a mailových serverů
  • Znalost internetových služeb a protokolů
  • Zkušenosti se zabezpečením serverů
  • Znalost virutalizace - vmware, kontejnerizace

Výhodou:

  • Znalost Bash nebo Python
  • Zkušenosti s provozem HA infrastruktury
  • Orientace v oblasti serverových řešení a storage (HW)
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba s pevným základem (10-16)
  • Stravenková karta
  • Sick days
  • Vzdělávací kurzy